ALE SIĘ DZIAŁO!!!

NewsyMożliwość komentowania ALE SIĘ DZIAŁO!!! została wyłączona

Ale się działo 3.10.2017 na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Mireckiego! Nasze dziewczyny po bezapelacyjnej wygranej w zeszłym tygodniu (27.09.2017) w zawodach rejonowych z drużynami z Jaworzna oraz z Sosnowca i awansie do finałów wojewódzkich też dały się poznać z jak najlepszej strony. Walczyły broniąc honorów miasta i szkoły w strugach deszczu i przejmującym zimnie.

Pierwszy był bieg na 400m i znowu niezawodna Milena Korbut, dając z siebie wszystko i biegnąc w kałużach wody, zajęła trzecie miejsce w województwie!!! Jednocześnie odbywały się konkurencje techniczne i ….znowu sukces! Barbara Chłapek pchnęła kulę na odległość 8.52m, co dało jej 5 miejsce. Potem było trochę słabiej. Nasilająca się burza i brak kolców w tych ekstremalnych warunkach sprawił, że nasze dziewczyny nie dawały rady lekkoatletkom z Cieszyna, Rybnika, Częstochowy i innych szkół mistrzostwa sportowego.

Ostatecznie zajęliśmy 15 miejsce w województwie, co przy konkurencji szkół mistrzostwa sportowego jest naprawdę dobrym wynikiem! Takiego sukcesu dawno nie było w naszej szkolnej ,,Królowej sportu”. Drużyna w składzie: Chela Laura, Chłapek Barbara -pchnięcie kulą Grabowska Zuzanna, Korbut Milena -400m, Jędrychowska Paulina, Zalewska Kalina -skok w dal .Kulis Zuzanna, Plech Aleksandra, Grabowska Zuzanna, Korbut Milena sztafeta 4x100m. Lis Patrycja, Suchy Wiktoria bieg na 800m.

GRATULACJE I TAK TRZYMAĆ!
Opiekun szkolnej drużyny mgr Dariusz Kantor.

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress