ALPEJCZYCY ZE STASZICA NAJLEPSI !!!

22.01.2016 uczennice i uczniowie naszego Liceum brali udział w Zawodach o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim Szkół Ponadgimnazjalnych. Nasi narciarze zdeklasowali rywali, zajmując bardzo wysokie lokaty.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Laura Chela z klasy 1BCH, III miejsce na podium zajęła Julia Bogunia – 2MP, IV miejsce Dominika Janus – 3MAT1, V miejsce Ewa Sobieraj – 3MAT1, VIII miejsce Barbara Janikowska – 3 BCH, IX miejsce Karolina Paks – 1BCH.

W kategorii chłopców zwyciężył Jakub Haładus – 3MAT2 , III miejsce zajął Michał Graca – 2MP, IV miejsce Michał Raczyński – 2MAT, V miejsce Franciszek Zimnal – 2 MAT, VI miejsce Filip Atłas 2 BCH, VIII miejsce Michał Duda – 2BCH , XIII miejsce Aleksander Jura – 1BP

GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW SPORTOWYCH !!!