ANDRZEJKI W DOMU DZIECKA

NewsyMożliwość komentowania ANDRZEJKI W DOMU DZIECKA została wyłączona

To był wyjątkowo wietrzny wieczór, za oknami sypał śnieg, ale naszym wolontariuszom z 3GB niestraszna taka pogoda! Dobry humor, zaangażowanie w sprawianie radości dzieciakom, z pobliskiej, zaprzyjaźnionej z nami Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej, pomysłowość i kreatywność – to tylko niektóre przymioty naszych wolontariuszy, zresztą przeczytajcie Państwo sami:

30 listopada udaliśmy się do domu dziecka, by przygotować dla obecnych tam wychowanków imprezę andrzejkową. Udało nam się zorganizować kapelusze – takie, jakie noszą prawdziwe wiedźmy – i wiele zabawnych wróżb, którymi zainteresowały się wszystkie dzieci… oraz my sami! Z szerokim uśmiechem sprawdzaliśmy, jakie będzie imię naszej drugiej połówki, gdzie zamieszkamy i jaki zawód przyjdzie nam wykonywać. Wspólnie pomagaliśmy sobie we wróżeniu. Odbył się także konkurs na to, kto bez pomocy rąk zje wiszące na sznurku jabłko – wzbudził on duże zainteresowanie i wyglądał naprawdę przezabawnie!

Wszyscy świetnie bawili się na tegorocznych andrzejkach. Nic jednak nie przyniosło nam, wolontariuszom, większej radości niż szczere uśmiechy zadowolonych dzieci.
Alicja Sadowska

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress