BIEGI PRZEŁAJOWE

11.04.2017r. na Górce Środulskiej odbyły się biegi przełajowe o Puchar Prezesa MSZS na dystansach: dziewczęta 800m, chłopcy 1500m. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych zawodnicy i zawodniczki licznie wstawili się na start.

Chłopcy w składzie: Mateusz Semper 2MAT, Artur Walotek 2MAT2, Krzysztof Szot 1MAT1, Oskar Stobieniecki 1HUM, Bartosz Ocetek 3MAT, Filip Atłas 3BCH zajęli I MIEJSCE w Sosnowcu.

Dziewczęta w składzie: Wiktoria Kucharczak 2BP, Aleksandra Piechowska 2BCH, Marcelina Wilk 2BP, Maja Szrubarczyk 2MAT1, Anna Ławecka 2 MAT1, Wiktoria Suchy 1BCH1, zajęły II MIEJSCE w Sosnowcu.

Nie należy zapominać o Gimnazjum, zarówno dziewczęta i chłopcy uplasowali się na V miejscu w Sosnowcu. Reprezentacja chłopców: Błażej Błoch 1GB, Marek Doliński 1GB, Maksym Zając 2GB, Eryk Kalbara 2GB, Wojciech Lewicki 3GB.
Reprezentacja dziewcząt: Olga Madeksza 1GC, Milena Chaduła 1GC, Julia Czarnecka 2GB, Alicja Bielińska 2GB, Anna Kubala 2GB, Zuzanna Grabowska 3GA.