Budżet Obywatelski 2015 w Sosnowcu

NewsyMożliwość komentowania Budżet Obywatelski 2015 w Sosnowcu została wyłączona

Zachęcamy do głosowania na projekty z obszaru Edukacja.

Państwa głos może pomóc w podniesieniu jakości i poprawie warunków kształcenia uczniów sosnowieckich szkół.

Zaprzyjaźnione szkoły proszą Państwa o wsparcie. Ważny jest każdy oddany głos !

Zaangażujmy się w inicjatywę społeczną i pomóżmy naszym Przyjaciołom !

ODDAJ SWÓJ GŁOS!

Gimnazjum nr 16 im. Marii Konopnickiej w Sosnowcu przystępując do projektu stara się pozyskać środki finansowe, na rzecz rewitalizacji boisk sportowych przy Gimnazjum nr 16 oraz Szkole Podstawowej nr 6.

W terminie 02-09.10.2015r. głosując on-line obywatelski.sosnowiec.pl lub poprzez karty do głosowania wrzucone do urny, przekazujecie Państwo swoje poparcie dla naszego działania.

20150930_budzet1

Drodzy Uczniowie!

Zachęcamy oprócz głosowania na projekty edukacyjne również do udziału w głosowaniu II edycji Budżetu Obywatelskiego na projekt „Woonerf off Sosnowiec”- zagospodarowanie pasów zieleni na ul. Małachowskiego.

Głosy można oddawać w formie elektronicznej. Poniżej linki odnoszące do głosowania: