CO PLANUJEMY W SZKOLE W TYM ROKU?

NewsyMożliwość komentowania CO PLANUJEMY W SZKOLE W TYM ROKU? została wyłączona

Zainteresuj się, bo warto!

Nasza szkoła tętni życiem. Oprócz planowych lekcji odbywa się szereg wydarzeń także poszerzających horyzonty uczniów a mających często niecodzienną formę.
Będziemy kontynuować zainicjowane w zeszłym roku „Spotkania z Mistrzem” czyli z człowiekiem, który może inspirować, stać się wzorem, autorytetem. Może to być naukowiec, sportowiec, podróżnik…..

Świetnie „wychodziły” nam tygodnie nauk ( Tydzień Nauk Przyrodniczych, Matematyki, Humanistyczny, Języków Obcych) i na pewno będziemy wcielać w życie kolejne pomysły na zajęcia naukowe, sesje i prezentacje, konkursy i warsztaty propagujące osiągnięcia w poszczególnych dziedzinach.

Konkursy przedmiotowe to okazja do rywalizacji w tym zakresie, który Cię szczególnie interesuje, a jeśli zabłyśniesz, znajdziesz się w roli bohatera na Staszicowskiej Gali Mistrzów.

Zajrzyj tutaj i dowiedz się, kiedy możesz oczekiwać naukowych przygód i w co chcesz się aktywnie włączyć!