Czy Ty też jesteś Genetycznie Zakręcony?

NewsyMożliwość komentowania Czy Ty też jesteś Genetycznie Zakręcony? została wyłączona

Jeśli potrafisz wyjaśniać mechanizmy dziedziczenia, tworzyć krzyżówki genetyczne dotyczące dziedziczenia określonej cechy, interesują Cię choroby genetyczne i ich podłoże, dostrzegasz związki pomiędzy sobą a swoimi przodkami w rodzinie zgodnie z prawami genetyki, to znaczy że jesteś Genetycznie Zakręcony, a ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy gimnazjalistów klas od II do III oraz uczniów klas VII szkół podstawowych do udziału w naszym konkursie. Genetycznie Zakręceni to inicjatywa IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu dla wszystkich miłośników genetyki i nie tylko z terenu Sosnowca oraz miast ościennych. Konkurs organizowany jest po raz trzeci i odbędzie się w ramach Staszicowskiego Festiwalu Nauk Przyrodniczych.

Nie zwlekajcie, zapisy trwają do 9 kwietnia 2018 r. Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu.

Genetycznie Zakręceni, do zobaczenia 12 kwietnia 2018 r. w „Staszicu”!

Formularz Zgłoszeniowy