Czy Ty też jesteś Genetycznie Zakręcony?

Jeśli potrafisz wyjaśniać mechanizmy dziedziczenia, tworzyć krzyżówki genetyczne dotyczące dziedziczenia określonej cechy, interesują Cię choroby genetyczne i ich podłoże, dostrzegasz związki pomiędzy sobą a swoimi przodkami w rodzinie zgodnie z prawami genetyki, to znaczy że jesteś Genetycznie Zakręcony, a ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy gimnazjalistów klas od II do III oraz uczniów klas VII szkół podstawowych do udziału w naszym konkursie. Genetycznie Zakręceni to inicjatywa IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu dla wszystkich miłośników genetyki i nie tylko z terenu Sosnowca oraz miast ościennych. Konkurs organizowany jest po raz trzeci i odbędzie się w ramach Staszicowskiego Festiwalu Nauk Przyrodniczych.

Nie zwlekajcie, zapisy trwają do 9 kwietnia 2018 r. Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu.

Genetycznie Zakręceni, do zobaczenia 12 kwietnia 2018 r. w „Staszicu”!

Formularz Zgłoszeniowy