Czy Ty też jesteś Genetycznie Zakręcony?

Jeśli potrafisz wyjaśniać mechanizmy dziedziczenia, tworzyć krzyżówki genetyczne dotyczące dziedziczenia określonej cechy. Interesują Cię choroby genetyczne i ich podłoże. Dostrzegasz związki pomiędzy sobą a swoimi przodkami w rodzinie zgodnie z prawami genetyki, to znaczy że jesteś Genetycznie Zakręcony, a ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w naszym konkursie. Genetycznie Zakręceni to inicjatywa IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu dla wszystkich miłośników genetyki i nie tylko z terenu Sosnowca oraz miast ościennych. Konkurs organizowany jest po raz piąty i odbędzie się w ramach Staszicowskiego Festiwalu Nauk Przyrodniczych.

Nie zwlekajcie, zapisy trwają do 20 marca 2020 r. Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu.
Genetycznie Zakręceni, do zobaczenia 26 marca 2020 r. w „Staszicu”!

Załącznik nr 2 do regulaminu

Formularz Zgłoszeniowy