Debata panelowa „Rower – nie tylko rekreacyjnie”

NewsyMożliwość komentowania Debata panelowa „Rower – nie tylko rekreacyjnie” została wyłączona

Uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Sosnowcu organizują otwartą debatę panelową na temat Rower – nie tylko rekreacyjnie. Wezmą w niej udział m. in. przedstawiciele władz miasta, policja oraz działacze organizacji rowerowych i rowerowi aktywiści. Celem debaty jest poznanie planów władz miejskich dotyczących rozwoju infrastruktury rowerowej w mieście, promocja roweru jako środka transportu oraz zachęta do proekologicznych zachowań.

Do udziału w debacie zapraszają mieszkańców naszego miasta i wszystkich zainteresowanych jej tematem
– uczniowie „Staszica”.

Debata odbędzie się w budynku IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Sosnowcu w poniedziałek 29 maja 2017 o godz. 10:00.