Doposażenie pracowni informatycznej

Miło nam poinformować, że pracownia informatyczna naszej szkoły została wzbogacona o dziesięć nowych zestawów komputerowych, które zastąpiły najbardziej wysłużone komputery. Dzięki temu zakupowi uczniowie szkoły będą mogli pracować w systemie operacyjnym Windows 10, wykorzystywać pakiet biurowy Microsoft Office 2019 oraz inne oprogramowanie niezbędne do jak najlepszej realizacji podstawy programowej i przygotowania do matury z informatyki. Nasze komputery zostały również wyposażone w szybkie dyski SSD.

Zakup nowych komputerów nie kończy modernizacji pracowni informatycznych, ponieważ w planach dotyczących bieżącego roku kalendarzowego mamy również wymianę stanowisk komputerowych w drugiej pracowni informatycznej.

Dzięki tym zakupom nasze pracownie będą wyposażone w komputery, na których będą mogły z powodzeniem kształcić się kolejne roczniki uczniów. Jest to ważne również w aspekcie większej liczby godzin informatyki przewidzianej w nowej podstawie programowej, obejmującej obecnych uczniów klas ósmych szkół podstawowych.

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress