DUMNI Z NATALII. Natalia Mikłuszka stypendystką Prezesa Rady Ministrów.

NewsyMożliwość komentowania DUMNI Z NATALII. Natalia Mikłuszka stypendystką Prezesa Rady Ministrów. została wyłączona

8 stycznia 2020 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2019/2020.
Jedną z nagrodzonych była uczennica naszej szkoły Natalia Mikłuszka z klasy 2c. Wyróżnienie to uzyskała dzięki osiągnięciu najwyższej średniej ocen na świadectwie oraz uzdolnieniom matematycznym.
Natalia to (bardzo skromny) człowiek wielkiej klasy, wielkiego serca i wielu talentów, w tym również muzycznych. Wspomnijmy choćby fakt, że na tej samej scenie zdobyła jesienią 2. miejsce podczas Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Europejskiej.

Natalko! Gratulujemy Ci serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!!!