Szkolny konkurs wiedzy o ciele i zdrowiu człowieka oraz konkurs na najciekawszy strój ekologiczny

NewsyMożliwość komentowania Szkolny konkurs wiedzy o ciele i zdrowiu człowieka oraz konkurs na najciekawszy strój ekologiczny została wyłączona

CO WIESZ O CIELE I ZDROWIU CZŁOWIEKA?

Gimnazjalisto! jeśli interesujesz się budową i funkcjonowaniem swojego organizmu, to zapraszamy właśnie Ciebie do udziału w szkolnym konkursie wiedzy o ciele i zdrowiu człowieka. 4 kwietnia będziesz mógł sprawdzić swoją wiedzę odpowiadając pisemnie na pytania z tego zakresu wiedzy biologicznej, fascynującej i przydatnej jednocześnie. Informacji o konkursie udzielają nauczycielki biologii: Agnieszka Gałużny i Agata Trzęsicka. Spiesz się ! Termin zgłoszeń mija 31 marca!

BĄDŹ UBRANY EKO

W naszej szkole są podejmowane różne działania związane z ochroną środowiska naturalnego i kształtowaniem postaw proekologicznych : sprzątanie świata, obchody Dni Ziemi, zbiórka nakrętek itd. Dziś, w ramach Festiwalu Nauk Przyrodniczych, ogłaszamy konkurs na najciekawszy strój ekologiczny wykonany z surowców wtórnych. Każda klasa zobowiązana jest przygotować co najmniej jeden strój i zaprezentować go 7 kwietnia na wybiegu podczas pierwszego Staszicowskiego Pokazu Mody Ekologicznej. Projekt może być dowolny – wieczorowy, sportowy, do pracy, szkoły, na plażę itp. Liczymy na Waszą pomysłowość! Szczegółowe informacje u pani Agnieszki Gałużny i pani Agaty Trzęsickiej.

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress