EF EDUCATION FIRST

NewsyMożliwość komentowania EF EDUCATION FIRST została wyłączona

W dniu 27.11 w poniedziałek odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne dotyczące kursów językowych EF prowadzone przez przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz Ambasadora EF Jakuba Nowosińskiego i Ambasadorkę EF Sonię Rokicką.

Czym jest EF Education FIrst?
Łączymy naukę języków obcych z wymianą kulturową, osiągnięciami naukowymi i podróżami edukacyjnymi.

Kursy i programy oferowane przez EF zamieniają marzenia w prawdziwe międzynarodowe możliwości.

Kursy językowe EF pomogą nauczyć się języka angielskiego lub jednego z sześciu innych najpopularniejszych językow obcych. Akredytowane szkoły EF mieszczą się w 46 najbardziej ekscytujących miastach świata, ale teraz, dzięki English Live, największej na świecie szkoły języka angielskiego online, na kurs można uczęszczać nie ruszając się z domu!

EF organizuje prowadzone przez profesjonalnych przewodników wycieczki do najwspanialszych miejsc na świecie. Plan podróży może zostać dopasowany do potrzeb nauczycieli i uczniów na każdym poziomie nauczania: szkół podstawowych, średnich, czy uniwersytetów. EF organizuje również aktywne i pełne przygód wakacje dla Amerykanów w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Programy wymiany EF dają młodzieży na całym świecie szansę poznania Stanów Zjednoczonych od kuchni. Rodziny goszczące zapewniają komfortowe i bezpieczne warunki mieszkaniowe w typowych amerykańskich społecznościach uczniom szkół średnich, którzy chcą spędzić rok szkolny za granicą lub pracować jako au pair.

Oferta obejmuje programy edukacyjne na poziomie szkół średnich, studiów dyplomowych i podyplomowych. Nasi studenci praktycznie mają zapewnione przyjęcie na najlepsze uniwersytety na całym świecie. Ponadto współpracujemy z renomowaną szkołą biznesu Hult International Business School, która słynie z wysoko ocenianych studiów studiów licencjackich i MBA.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o EF zamów katalog ze strony ambasadorskiej:
Jakuba Nowosińskiego: https://my.ef.com/Jakub_Nowosinski
Soni Rokickiej: https://my.ef.com/rokickaa

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress