Festiwal Nauk Przyrodniczych – harmonogram

Lp.

Nauczyciel organizujący wydarzenie

Rodzaj zajęć/ warsztatów/ wycieczka/ konkurs

Tematyka/ nazwisko prowadzącego (jeśli jest inne niż organizującego nauczyciela)

Klasy uczestniczące w zajęciach

Termin zajęć –

Dzień, godzina

1.

Michał Sobala Konkurs „People and Environment” Klasy gimnazjalne Środa – 6 godzina lekcyjna

2.

Katarzyna Warzyszak – Koprowska Prelekcja Podróże bliższe i dalsze – Rumunia 2R 11.04 – 8:00

3.

Katarzyna Warzyszak – Koprowska Prelekcja Podróże bliższe i dalsze „Szwedzka Laponia – w kulturze Saamów” mgr Ireneusz Kapler Zainteresowani uczniowie 11.04 – 16:00

WNoZ Sosnowiec

Małgorzata Morkis warsztaty chemiczne Kuchnia molekularna 1mat2 11.04.2018

1mat2 – 7 lekcja

Małgorzata Morkis powtórzenie wiadomości „Powrót do przeszłości” – powtórzenie wiadomości z klasy I dla maturzystów 3bp1 11.04.2018

1, 2 lekcja

4.

Romuald Hassa Powtórzenie wiadomości 3GA 11.04 l.7

5.

Ewa Mróz Warsztaty ekologiczne przygotowane przez Ośrodek Edukacyjny Zespołu Parków Krajobrazowych Formy ochrony przyrody 3BCH 11.04. 2018

Godz. 8:55 – 10:45

6

Ewa Mróz Warsztaty ekologiczne przygotowane przez Ośrodek Edukacyjny Zespołu Parków Krajobrazowych Formy ochrony przyrody 3BP 11.04. 2018

10:55-12:45

7

Ewa Mróz Warsztaty ekologiczne przygotowane przez Ośrodek Edukacyjny Zespołu Parków Krajobrazowych Ekosystem lasu 3GB 11.04. 2018

12:55-14:30

8

Agnieszka Kapica Prelekcja Budowa układu pokarmowego. Choroby układu pokarmowego człowieka.

mgr Wojciech Bański (Rejonowe Pogotowie Ratunkowe Sosnowiec)

2BC1 11.04.18

1, 2 lekcja

9

Małgorzata Morkis warsztaty chemiczne „Nauka to magia” – lekcja eliksirów dla początkujących 2ga, 2gb, 2gc Czwartek

12.04.2018

2gb – 5 lekcja

2gc – 7 lekcja

10

Małgorzata Morkis prezentacja projektu gimnazjalnego „Dopamina, serotonina, adrenalina” – chemia emocji 2ga i zaproszeni goście 12.04.2018

8 lekcja

11

Romuald Hassa Wykład „Zapachy ciała ludzkiego” 2hum 12.04 l.6

12

Ewa Mróz Konkurs

„Genetycznie Zakręceni” – III edycja

Konkurs międzyszkolny 12.04. 2018

Godz. 10:00-11:00

13

Katarzyna Warzyszak – Koprowska Prelekcja Podróże bliższe i dalsze – Nowa Zelandia

Dr hab. J. Różkowski

1P1, 1P2 Piątek

13.04 – 10:00

W szkole

Pracownik WNoZ

14

Małgorzata Morkis warsztaty chemiczne Kuchnia molekularna 1mat1, 1bch 13.04.2018

1bch – 2 lekcja

1mat1 – 3 lekcja

15

Romuald Hassa wykład „Słynne kobiety w chemii” 1BP22

1BP21

19.04. l.7

23.04. l.2

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress