GALA KONKURSU „ŚLĄSKIE. NAKRĘCAMY TALENTY”

12.10.2018 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu „Śląskie. Nakręcamy talenty”. Konkurs skierowany był do stypendystów projektu „Śląskie. Inwestujemy w talenty” i miał na celu promocję jego efektów. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły Michał Mrozek. Krótki amatorski film promocyjny zawierający odpowiedź na pytanie: „Jak Śląskie nakręciło mój talent?” zyskał uznanie komisji konkursowej i znalazł się wśród 10 najbardziej ciekawych, kreatywnych i oryginalnych filmów, których autorzy zostali nagrodzeni podczas gali. Dla laureatów przewidziano nagrody m.in. w postaci zaproszeń na wejścia do instytucji Województwa Śląskiego oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe. Gratulujemy serdecznie!

Przypominamy, że trwa nabór wniosków w ramach projektu Śląskie. Inwestujemy w talenty – IV edycja. Zachęcamy uczniów naszej szkoły, aby wzorem lat ubiegłych stali się stypendystami projektu, a uzyskane środki finansowe przeznaczyli na dalszy wszechstronny rozwój swoich licznych talentów.