GIGANTYCZNE ZWYCIĘSTWO STASZICAKÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

Dnia 1 lutego 2019 roku na Górce Środulskiej odbyły się ZAWODY O PUCHAR SOSNOWCA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM.

W kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych na podium stanęli:
I miejsce MACIEJ MATUSIK
II miejsce JULIAN HAŁADUS
III miejsce BARTOSZ CYRAN

W kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce ZUZANNA GRABOWSKA
II miejsce KAROLINA TOMASIK

W kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych:
I miejsce ZUZANNA ROTARSKA
II miejsce MILENA CHADUŁA

Pozostali uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu również spisali się na medal. Reprezentując szkołę i zyskując wysokie miejsca poza podium, zdobyli punkty dla szkoły w rankingu na najbardziej usportowioną szkołę.

Reprezentacja szkoły:
Gimnazjum – Błażej Błoch, Maciej Derela, Roch Olesiński, Patryk Owczarek, Oliwia Fornalczyk;

Liceum- Aleksandra Omirska, Aleksandra Miś, Paulina Sidyka, Martyna Kagan, Anna Dziedzic; Karol Kozłowski, Wojciech Lewicki, Aleksander Myga, Marcel Walentek, Mariusz Piwkowski, Wiktor Kalaga, Antoni Dybek.

Szczegółowe wyniki wszystkich zawodników znajdują się na stronie MOSiR Sosnowiec.

Gratulacje!!!

Izabela Bałtrukiewicz