HOW TO BUILD AN INTERNATIONAL CAREER?

NewsyMożliwość komentowania HOW TO BUILD AN INTERNATIONAL CAREER? została wyłączona

W dniu 28.11, we wtorek, odbył się niezwykle ciekawy wykład dla klas dwujęzycznych (1MAT2, 1BP2) przeprowadzony przez Panią Madeleine Celander. Nasz gość, który przyleciał prosto ze Szwajcarii na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego, opowiedział nieco o swoim życiu, którego istotną częścią są podróże. Pani Celander mówiła o tym, jak studiowała we Francji i Danii, po czym zdobywała doświadczenie pracując jako menadżer w hotelu na Karaibach oraz dla szwedzkiego odpowiednika Netflixa.Tematem wykładu było „How to build an international career?” czyli po polsku „Jak zrobić międzynarodową karierę?”. Pani Madeleine, która pochodzi ze Szwecji, a obecnie mieszka w Szwajcarii, zdradziła nam, jak jej udało się zbudować swoją „international career” i pracować jako Sales Manager dla EF International Language Centers, współpracując przy tym z rynkami w Szwecji, Holandii, Polsce, Rosji i Kazachstanie… Zaznaczyła, jak bardzo ważna w dzisiejszych czasach jest znajomość języków obcych. To właśnie komunikatywność oraz ciężka praca pozwolą nam na spełnienie marzeń oraz rozpoczęcie międzynarodowej kariery. Oczywiście nie obyło się bez promocji firmy, w której pracuje pani Madeleine- EF Education First. To właśnie jej firma organizuje i umożliwia uczniom z całego świata kursy językowe i wymianę kulturową na całym świecie. W trakcie wykładu można było wygrać kilka gadżetów, a pod koniec wykładu odbył się konkurs.Na zwycięzcę, który już niedługo zostanie ogłoszony, czeka darmowy, miesięczny kurs języka angielskiego w internecie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o EF zamów katalog ze strony ambasadorskiej przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego i Ambasadora EF: https://my.ef.com/Jakub_Nowosinski