II konkurs ekologiczny na platformie edukacyjnej

NewsyMożliwość komentowania II konkurs ekologiczny na platformie edukacyjnej została wyłączona

Zapraszamy uczniów Państwa Gimnazjum do zabawy z ekologią i weryfikację swojej wiedzy już 7 kwietnia 2016 r.

Celem konkursu jest popularyzacja idei ochrony środowiska wśród uczniów klas gimnazjalnych, poznanie zagrożeń wynikających z działalności człowieka, poznanie różnych form ochrony środowiska przyrodniczego, podniesienie świadomości konieczności ochrony środowiska i uświadomienie korelacji nauk przyrodniczych.

Pytania konkursowe obejmują wiadomości z zakresu geografii, biologii i chemii. Konkurs odbywa się w ramach Obchodów Dni Ziemi w Sosnowcu

Szczegółowy harmonogram i Formularz Zgłoszeniowy zamieszczony jest na stronie ZSO nr 15 odsyłacz „ Z ekologią na Ty” w zakładce konkursy lub bezpośrednio http://staszic.lh.pl/moodle/

Konkurs odbędzie się w 7 kwietnia 2016 r. o godz. 12.00 w szkole ucznia po zalogowaniu się na platformie internetowej.