III Kongres Praktyków Nauki i Biznesu

Wyższa Szkoła Humanitas
ma zaszczyt zaprosić na III Kongres Praktyków Nauki i Biznesu
który odbędzie się 27-29 września o godz. 9:00 w auli WSH

Wśród prelgentów pojawią się:

Szymon Hołownia, Maciej Orłoś, Agnieszka Kaczorowska,Ekskluzywny Menel (Kamil Pawelski), dr Irena Kamińska-Radomska (Projekt Lady), prof. Mirosław Pawelczyk, dr Piotr Pilch, prof. Jerzy Korczak oraz wielu innych uznani naukowców i praktyków biznesu z całego kraju.

III Kongres Praktyków Nauki i Biznesu organizowany przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu jest jedynym tego typu wydarzeniem w regionie.

Trzydziestu dwóch prelegentów, dwadzieścia wykładów, dziesięć praktycznych warsztatów oraz trzy panele dyskusyjne. W dniach 27-29 września w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu odbędzie się trzecia edycja Kongresu Praktyków Nauki i Biznesu. Nauka Napędza! Ogólnopolskie wydarzenie skierowane jest do uczniów, studentów, pracodawców, przedsiębiorców oraz kadry naukowej i przedstawicieli sektora badań naukowych. Kongres finansowany jest ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

Głównymi zamierzeniami tegorocznego, trzydniowego Kongresu są propagowanie nauki oraz transfer jej osiągnięć do biznesu, wzmacnianie partnerstwa pomiędzy naukowcami a podmiotami biznesowymi oraz upowszechnianie wiedzy na temat innowacji społecznych. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem gromadząc najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach oraz łącznie blisko tysiąc uczestników.

Udział we wszystkich trzech dniach Kongresu jest bezpłatny!