III miejsce dla Aleksandry Straś w Międzyszkolnym konkursie „ZACHOWANIA KSENOFOBICZNE SĄ NAM OBCE!”

III miejsce w międzyszkolnym konkursie na najlepszą grafikę „ZACHOWANIA KSENOFOBICZNE SĄ NAM OBCE!” zajęła uczennica naszego gimnazjum Aleksandra Straś. Finał konkursu odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Walentego Roździeńskiego w dniu 23.05.2018r. Gościem honorowym podczas wręczenia nagród był prof. dr hab. Zbigniew Białas, Dyrektor Instytutu Kultury i Literatury Anglojęzycznej Uniwersytetu Śląskiego, polski literaturoznawca-anglista, profesor nauk humanistycznych, prozaik i tłumacz.

Aleksandrze gratulujemy wspaniale narysowanej pracy i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie prace nadesłane na konkurs można zobaczy pod tym linkiem