Intensywne Warsztaty Maturalne oraz Szybkie Powtórki Maturalne

NewsyMożliwość komentowania Intensywne Warsztaty Maturalne oraz Szybkie Powtórki Maturalne została wyłączona

Drodzy Nauczyciele,
Uniwersytet Śląski zaprasza uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w naszych projektach:

Intensywne Warsztaty Maturalne oraz Szybkie Powtórki Maturalne

Chcąc wesprzeć Państwa uczniów w przygotowaniach do matury, zapraszamy na
Uniwersytet Śląski. Zależy nam na tym, aby ten ważny czas był dla maturzystów przygodą – odkrywczą, wciągającą i ciekawą oraz aby zdobywaniu wiedzy towarzyszyła świadoma refleksja nad wyborem kierunku studiów i dalszej drogi rozwoju.

W tym roku przygotowaliśmy warsztaty i powtórki maturalne z następujących
przedmiotów:
➢ Matematyka podstawowa
➢ Matematyka rozszerzona
➢ Język polski podstawowy
➢ Język polski rozszerzony
➢ Historia
➢ WOS
➢ Biologia
➢ Chemia

Nasze zajęcia prowadzą trenerzy i wykładowcy Uniwersytetu Śląskiego, specjalizujący się przygotowywaniu do egzaminu maturalnego, zgodnie z wymaganiami CKE i MEN.

Zajęcia odbywają się na terenie campusu Uniwersytetu Śląskiego Rekrutacja na Intensywne Warsztaty Maturalne trwa do 23 stycznia. Rekrutacja na Szybkie Powtórki Maturalne trwa do 29 stycznia.

Będziemy wdzięczni za przekazanie wszystkich informacji uczniom klas trzecich.
Każdy uczeń może zgłosić się do projektu samodzielnie przez stronę www.maturzysta.us.edu.pl. Tam też znajdzie szczegółowe informacje.

Z poważaniem,
Dominika Hofman – Kozłowska