IV miejsce w miejskich zawodach piłki nożnej

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi piłkarze w mistrzostwach Sosnowca szkół ponadpodstawowych w piłce nożnej, zajmując IV miejsce. W eliminacjach pokonali IX LO, KLO oraz zremisowali z Technikum nr 3, popularnym „gastronomikiem”, zajmując I miejsce. W finałach, które odbyły się na stadionie Czarnych Sosnowiec przy ulicy Mireckiego, nasi zawodnicy przegrali tylko jeden mecz z Technikum nr 4, co niestety wykluczyło nas z walki o medale. Następne mecze o miejsca 4., 5. i 6. padły już naszym łupem: pokonaliśmy„elektronik” 2:1 i „gastronomik” 4:2.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Skład reprezentacji: Wojtek Lewicki, Maciek Matusik, Mateusz Bałaga, Jacek Noszczyk, Eryk Kalbara, Maksym Zając, Kamil Soćko, Wojtek Ziółkowski, Maciek Gryc, Kacper Ferdek, Mikołaj Flak. Opiekunem drużyny jest p. Piotr Grabowski.