IX STASZICOWSKIE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2019

W dniu 31 maja 2019 odbyły się międzyszkolne zawody sportowe z okazji Dnia Dziecka. Po otwarciu IX Staszicowskich Igrzysk Olimpiskich przez Mistrzynie Sosnowca w aerobiku sportowym: Joannę Gawlik, Aleksandrę Dudek, Martynę Mikłuszkę, reprezentacje klasowe walczyły w systemie brazylijskim lub grupowym pod okiem koordynatorów w następujących dyscyplinach:

  • PIŁKA SIATKOWA – JAROSŁAW MIZERSKI, IZABELA BAŁTRUKIEWICZ
  • PIŁKA KOSZYKOWA – DARIUSZ KANTOR
  • PIŁKA NOŻNA – PIOTR GRABOWSKI
  • TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – WIOLETA GARNIK

PO EMOCJONUJĄCYCH GRACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ ZWYCIĘŻYŁA KLASA 1 C, II MIEJSCE ZAJĘŁA KLASA II MAT2, III MIEJSCE 2 BCH. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W PONIŻSZEJ TABELI.

KLASA SIATKÓWKA KOSZYKÓWKA PIŁKA NOŻNA TENIS STOŁOWY DZIEWCZĘTA TENIS STOŁOWY CHŁOPCY RAZEM
3 GA 4 PKT

9-10 MIEJSCE

9 PKT

4 MIEJSCE

5 PKT

8 MIEJSCE

0 PKT

WALKOWER

15 PKT

1 MIEJSCE

34 PKT
3 GB 0 PKT

WALKOWER

0 PKT

WALKOWER

13 PKT

2 MIEJSCE

0 PKT

WALKOWER

0 PKT

WALKOWER

13 PKT
3 GC 4 PKT

9-10 MIEJSCE

0 PKT WALKOWER 0 PKT

WALKOWER

0 PKT

WALKOWER

0 PKT

WALKOWER

4 PKT
1 A 8 PKT

5-6 MIEJSCE

9 PKT

4 MIEJSCE

9 PKT

4 MIEJSCE

0 PKT

WALKOWER

13 PKT

2 MIEJSCE

39 PKT
1 B 8 PKT

5-6 MIEJSCE

9 PKT

4 MIEJSCE

0 PKT

WALKOWER

9 PKT

4 MIEJSCE

0 PKT

WALKOWER

26 PKT
1 C 15 PKT

1 MIEJSCE

9 PKT

4 MIEJSCE

15 PKT

1 MIEJSCE

15 PKT

1 MIEJSCE

8 PKT

5 MIEJSCE

62 PKT

I MIEJSCE

1 D 6 PKT

7-8 MIEJSCE

11 PKT

3 MIEJSCE

0 PKT WALKOWER 9 PKT

4 MIEJSCE

6 PKT

7 MIEJSCE

32 PKT
2 MAT1 13 PKT

2 MIEJSCE

0 PKT

WALKOWER

8 PKT

5 MIEJSCE

7 PKT

6 MIEJSCE

11 PKT

3 MIEJSCE

39 PKT
2 MAT2 9 PKT

4 MIEJSCE

15 PKT

1 MIEJSCE

11 PKT

3 MIEJSCE

7 PKT

6 MIEJSCE

7 PKT

6 MIEJSCE

49 PKT

II MIEJSCE

2 BP1 11 PKT

3 MIEJSCE

0 PKT

WALKOWER

4 PKT

9 MIEJSCE

0 PKT

WALKOWER

0 PKT

WALKOWER

15 PKT
2 BP2 0 PKT

WALKOWER

0 PKT

WALKOWER

7 PKT

6 MIEJSCE

11 PKT

3 MIEJSCE

0 PKT

WALKOWER

18 PKT
2 BCH 6 PKT

7-8 MIEJSCE

13 PKT

2 MIEJSCE

6 PKT

7 MIEJSCE

13 PKT

2 MIEJSCE

9 PKT

4 MIEJSCE

47 PKT

III MIEJSCE

 

 

 LEGENDA:
15 pkt – 1 miejsce, 13 pkt – 2 miejsce, 11 pkt – 3 miejsce, 9 pkt – 4 miejsce, 8 pkt – 5 miejsce, 7 pkt – 6 miejsce, 6 pkt – 7 miejsce, 5 pkt – 8 miejsce, 4 pkt – 9 miejsce, 3 pkt – 10 miejsce, 2 pkt – 11 miejsce, 1 pkt – 12 miejsce, 0 pkt – walkower

GRATULACJE !!!
Izabela Bałtrukiewicz

 

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.

 

 

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress