Klasa 3b gimnazjum w Wiśle…

NewsyMożliwość komentowania Klasa 3b gimnazjum w Wiśle… została wyłączona

Dzień pierwszy, 24 maja 2017

Pod troskliwą opieką Pani Profesor Agaty Kaczyńskiej i Pana Profesora Dariusza Kantora wyjeżdżamy do Wisły – Perły Beskidu Śląskiego. To nasza ostatnia klasowa  wycieczka. Pogoda nie dopisuje, humory natomiast tak. Z nieba strumieniami, jak to w górach bywa, leje się woda a my przyglądamy się i karmimy zwierzęta w Parku Leśnych Niespodzianek w Ustroniu. Po kilku godzinach jedziemy do Wisły Jawornik, gdzie wśród drzew, w pięknym ogrodzie przez dwa dni gościmy w Pensjonacie Ognisko. Popołudnie to zajmowanie pokoi, pora obiadokolacji i spacer- już prawie słoneczny do centrum uzdrowiska. Za to wieczór to jeden z tych, które na długo zapadają w pamięci. Ognisko, pieczenie kiełbasek, muzyka, zabawa i wspólne śpiewanie starych przebojów!

Dzień drugi, 25 maja 2017

Pogoda niezmienna – deszcz!
Przejeżdżamy ciuchcią przez centrum Wisły, podziwiamy Skocznię im. Adama Małysza w Wiśle Malince, Rezydencję Prezydenta RP-Zamek w Wiśle, Jezioro Czerniańskie i 37 metrową Zaporę w Wiśle Czarne. Po południu gościliśmy na basenach w Hotelu Gołębiewski, a po powrocie do Pensjonatu znowu rozpaliliśmy ognisko…

Dzień trzeci, 26 maja 2017.

Wycieczka dobiega końca, pogoda na szczęście piękna ! Idziemy tym razem już nie w strugach deszczu do stacji kolei linowej Soszów . Potem zajadamy się pizzą i w dobrych humorach wracamy do domów. W końcu przed nami jeszcze weekend… Mimo wszelkich pogodowych przeciwności wycieczkę zaliczamy do udanych.

Dziękujemy naszym opiekunom!

Aleksandra Grabowska

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress