KOLEJNE SPOTKANIE Z MISTRZEM W RAMACH TOWARZYSTWA MŁODYCH NAUKOWCÓW

NewsyMożliwość komentowania KOLEJNE SPOTKANIE Z MISTRZEM W RAMACH TOWARZYSTWA MŁODYCH NAUKOWCÓW została wyłączona

W dniu 19.12.2017 o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie Towarzystwa Młodych Naukowców. Wykładowcą będzie Bartek Popiel : „Jak się uczyć szybko, skutecznie i bez nudnych powtórek?”.

Od wielu lat Bartek Popiel propaguje metody szybkiego uczenia i jest autorem programu liczy się nauka. Ponadto Bartek Popiel jest wybitnym specjalistą w zakresie doradztwa biznesowego oraz personalnego. Osiąga również ogromne sukcesy na polu nowych technologii internetowych i ich zastosowania w biznesie. Bartek Popiel jest autorem licznych kursów internetowych. Prowadzi blog http://liczysiewynik.pl. Możecie go znać również z porannych inspiratorów (serii 100 mini wykładów) publikowanych na youtube.

Niestety w procesie kształcenia brakuje przedmiotu „jak się uczyć”. Niewielu uczniów czyta teksty z szybkością 100 stron/h. Wiele czasu marnujemy każdego dnia na ekstensywne uczenie. Każdy z nas czuje, że pozyskuje wiedzę zbyt wolno i szybko zapomina po sprawdzianie „wykuty materiał’. Jak to zmienić? Jak szybko się uczyć Jak nie zapominać materiału? Jak zapamiętać wzory matematyczne, chemiczne i fizyczne? Czy można się szybko nauczyć języka obcego? Na wiele z tych pytań odpowie Bartek Popiel. Każdy z Was przyswoi kilka przydatnych technik szybkiego uczenia się. Warto spotkać się z Mistrzem. Do matury czasu niewiele. Zapraszamy na wykład o rewolucji w uczeniu się.

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress