Konkurs JOB INTERVIEWS czyli jazda z Białym Królikiem

NewsyMożliwość komentowania Konkurs JOB INTERVIEWS czyli jazda z Białym Królikiem została wyłączona

Rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy wystawia mózg kandydata na ciężką próbę. Czy w komisji jest Biały Królik, za którym warto podążyć? A jeśli tak, może ten Biały Królik zwodzi kandydatów niektórymi pytaniami, by wyłonić najbystrzejszych, a pozostałych odesłać z pisaną na wodzie obietnicą „Skontaktujemy się z Panem/Panią w razie potrzeby”?

Anglojęzyczny Konkurs JOB INTERVIEWS to okazja do sprawdzenia swojej sprawności językowej oraz umiejętności udzielania wyczerpujących odpowiedzi na niespodziewane pytania. Co więcej, jest to również test kreatywności i wyobraźni, jako że stanowiska, o które będą ubiegać się kandydaci, są albo dziwaczne, albo w rzeczywistości nie istnieją.

TERMIN: Czwartek 16 lutego, lekcje 7-8.

KOORDYNATOR: Piotr Goraj.

UCZESTNICY: Uczniowie klas pierwszych liceum wytypowani przez nauczycieli uczących w poszczególnych grupach językowych.

KRYTERIA OCENIANIA: Trafność odpowiedzi na pytania, bogactwo treści, znajomość środków językowych, inwencja i wyobraźnia.

NAGRODY: Oceny celujące z angielskiego dla trójki najlepszych kandydatów; oceny bardzo dobre dla trójki kandydatów przeniesionych do poczekalni; dodatkowe NP dla pozostałych uczestników.

GRAND PRIX: Nagroda rzeczowa dla kandydata z najwyższą ilością punktów, niezależnie od nagrody w postaci oceny z przedmiotu.

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress