LAUREACI III OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNO-FILMOWEGO „JA”

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Aleksandra Kuglin z klasy 3GB zdobyła wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Fotograficzno-Filmowym „JA” pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Słupska w kategorii prac plastycznych, a uczennica Olga Madeksza z 2GC zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej w kategorii prac fotograficznych. Głównym celem konkursu było pokazanie, „kim jesteś dziś, czym się interesujesz, co cię pasjonuje… Podziel się tym z innymi. Jesteśmy ciekawi, kim jesteś tu i teraz”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wiele sukcesów!!!

Ponadto do tego konkursu przystąpili uczniowie: Julia Czarnecka, Alicja Siemieniec, Zuzanna Karcz, Lidia Stachurska, Oliwia Grałek, Emilia Żak, Maria Jabłońska, Izabela Wyderka. Wszystkim dziękujemy za udział i zaangażowanie.

Nasi uczniowie z gimnazjum brali udział jeszcze w dwóch konkursach:

w IX edycji Konkursu literacko-artystycznego pod patronatem biskupa diecezji sosnowieckiej i Prezydenta Miasta Sosnowca „Wypłyń na głębię”. W tym roku temat konkursu brzmiał: „Patriotyzm oznacza umiłowanie tego, co ojczyste: umiłowanie historii, tradycji, języka czy samego krajobrazu ojczystego – Jan Paweł II”

w Wojewódzkim Konkursie „Zwierzaki – słodziaki”

Koordynatorem konkursów jest prof. Marzena M. Dolniak

 

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress