MATEMATYCZNY OBÓZ NARCIARSKI

NewsyMożliwość komentowania MATEMATYCZNY OBÓZ NARCIARSKI została wyłączona

Klasy 1MAT1 i 1MAT2 wzięły udział w wycieczce do Zakopanego, która odbyła się w dniach 25.02 – 03.03. W tym czasie uczniowie wraz z opiekunami mieszkali w domu gościnnym „Kasia” w Kościelisku. Codziennie po śniadaniu narciarze i snowboardziści ruszali wraz z nauczycielami wychowania fizycznego – prof. Izabelą Bałtrukiewicz, prof. Wioletą Garnik i prof. Jarosławem Mizerskim na stoki narciarskie (w ciągu tygodnia byli na stokach w Szymoszkowej, Białce oraz Harendzie), natomiast grupa osób, które zrezygnowały ze zjazdów, wychodziła na spacery po okolicach Zakopanego wraz z prof. Katarzyną Nessing i prof. Pawłem Matyszkiewiczem.
Po obiedzie całą grupa odbywała krótkie wycieczki po Zakopanem. W czasie tych wyjść zwiedziliśmy Muzeum w domu poety Jana Kasprowicza, dwukrotnie odwiedziliśmy Krupówki, byliśmy w Aqua Parku i zobaczyliśmy sztukę „Raz, dwa, trzy” w teatrze Witkacego. Pokonaliśmy też szlak do schroniska turystycznego na hali Ornak w dolinie Kościeliskiej i odwiedziliśmy termy w Białce.

Wyjazd był niezwykle udany: matematycy zachowywali się „obliczalnie” i chociaż zabawy było „do potęgi”, proporcje zostały zachowane.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress