NABOJ’2016

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły już po raz trzeci wzięli udział w Międzynarodowym Drużynowym Konkursie NABÓJ MATEMATYCZNY. Tym razem były to trzy drużyny, dwie w kategorii seniorów, pierwsza w składzie Marcel Groniak (3MAT1), Jakub Filipiak (3MAT1), Tomasz Makowski (3MAT2), Piotr Sidorowicz (3MAT2), Adam Stano (3MAT2) oraz druga w składzie Wiktoria Bąchorek (2MAT), Joanna Danak (2MAT), Piotr Kipiński (2MP), Anna Lis (2MAT), Krzysztof Stasiowski (2MP) i jedna w kategorii juniorów w składzie Joanna Kubica (3G), Bartosz Głowacki (1MAT1), Kacper Karoń (1MAT1), Mateusz Kocot (1MAT1), Grzegorz Wardas (1MAT1).

W tegorocznej edycji zawodów wystartowało 336 drużyn w kategorii seniorów i 414 drużyn w kategorii juniorów. W Polsce w sumie starowało prawie 200 drużyn.

Nasze drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze, choć zadania tegorocznej edycji nie należały do łatwych.

Drużyna w składzie Marcel Groniak, Jakub Filipiak, Tomasz Makowski, Piotr Sidorowicz, Adam Stano zajęła 10. miejsce w Krakowie (23. w Polsce i 43. w rankingu międzynarodowym), juniorzy w składzie Joanna Kubica, Bartosz Głowacki, Kacper Karoń, Mateusz Kocot, Grzegorz Wardas zajęli 13. miejsce w Krakowie (32. w Polsce i 64. w rankingu międzynarodowym), a trzecia drużyna w składzie Wiktoria Bąchorek, Joanna Danak, Piotr Kipiński, Anna Lis, Krzysztof Stasiowski, zajęła 58. miejsce w Polsce.

Gratulujemy i liczymy na Was w kolejnych edycjach turnieju!!

Więcej informacji na stronie https://math.naboj.org/index.php

 

Serdecznie zapraszamy do przeglądania mini galerii

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress