Naukowy Sukces Gimnazjalistek w Koperniku

NewsyMożliwość komentowania Naukowy Sukces Gimnazjalistek w Koperniku została wyłączona

UWAGA SUKCES !

Wczoraj, 11 lutego, odbył się VI Regionalny Konkurs Zadań Interdyscyplinarnych w Języku Angielskim im. Marii Goeppert – Mayer
„I Ty możesz zostać noblistą” organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Katowicach, a skierowany do uczniów klas trzecich gimnazjum.

Z ogromną radością informujemy, że drużyna z klasy III GM w składzie: Anna Iwanek, Weronika Skoczek i Zofia Zarębska zdobyła w Konkursie zaszczytne II miejsce spośród 60 drużyn z całego regionu!

Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym Gimnazjalistkom i ich nauczycielom! Congratulations!

W Konkursie dzielnie walczyli również: Joanna Kubica, Mariusz Piwkowski oraz Szymon Michniak. Im również gratulujemy wspaniałej postawy w jakże trudnych konkursowych zmaganiach.

Już po raz trzeci „Staszicaki” zdobywają laury w tym prestiżowym konkursie. Konkurs im. Marii Goeppert – Mayer (urodzonej w Katowicach noblistki w dziedzinie fizyki) obejmuje zagadnienia z chemii, biologii, fizyki, matematyki oraz geografii i jest przeprowadzany w języku angielskim. Liczy się nie tylko szeroka wiedza z tych przedmiotów, ale również logiczne myślenie i umiejętność pracy w zespole.

Ta więc raz jeszcze „Congratulations, Dear Ladies :)”

 

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii zdjęć z wydarzenia.

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress