Oksford, Cambridge, Harvard – czy można tam studiować? Jak aplikować?

NewsyMożliwość komentowania Oksford, Cambridge, Harvard – czy można tam studiować? Jak aplikować? została wyłączona

Oksford, Cambridge, Harvard – czy można tam studiować? Jak wygląda aplikacja? Co trzeba zrobić, żeby dostać się na te uczelnie?

Drodzy Uczniowie Staszica!
Powyższe pytania zadawaliśmy nie tak dawno temu – także jako uczniowie w murach tej szkoły. Z własnego doświadczenia możemy Wam powiedzieć (uwierzcie na razie na słowo), że wszystkie przeszkody można pokonać, a wątpliwości – rozwiać. Chcemy Wam w tym pomóc i dlatego zapraszamy Was na krótką prezentację i pogawędkę o studiach i życiu za granicą.

Project Access Polska to grupa skupiająca polskich studentów uniwersytetów w Oksfordzie, Cambridge, Londynie i USA, której celem jest zapewnienie polskim licealistom całkowicie darmowej pomocy w aplikacji na najlepsze światowe uczelnie.

Po wypełnieniu krótkiego formularza przydzielamy Wam mentora – obecnego studenta uczelni, na którą chcecie aplikować – który przeszedł przez to wszystko, co Was czeka, i jest gotów pomóc Wam przebyć tę drogę w miarę możliwości spokojnie i bezboleśnie.

Na spotkaniu przedstawimy 45-minutową prezentację o studiach i życiu na naszym uniwersytecie, a następnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Prezentację poprowadzi absolwent Staszica, Mateusz Kotowski, obecnie student Uniwersytetu Oksfordzkiego.

Do zobaczenia 14 grudnia (środa) o 14:40 w sali 122!

Nasz facebook: tinyurl.com/zxxdb7m
Strona: projectaccess.co