OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

NewsyMożliwość komentowania OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH została wyłączona

27 listopada odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. Do udziału w nim zgłosiło się 38 osób. Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 20 pytań jednokrotnego wyboru, które dotyczyły ubezpieczeń społecznych, zasiłków, działalności ZUS, systemu emerytalno- rentowego itp.

Regulamin stanowi, iż do etapu wojewódzkiego typowane są trzy osoby ze szkoły, które uzyskały największą sumę punktów. W naszym przypadku są to:

Alicja Kasicka z IBCH – 20 punktów (100%)!!!
Natalia Osys z IBP1 – 19 punktów
Szymon Zapałowicz z IMAT1 – 19 punktów
Gratulujemy!

Poziom przygotowania uczniów był wysoki- średnia uzyskanych przez wszystkich punktów to 14. Aż 32 osoby przekroczyły próg 11 punktów! A pytania nie były wcale łatwe…

Udział w konkursie był zwieńczeniem projektu „Lekcje z ZUS”, który na podstawach przedsiębiorczości realizowały w pażdzierniku wszystkie klasy pierwsze.

Teraz będziemy trzymać kciuki, aby na kolejnych etapach konkursu naszym reprezentantom poszło jak najlepiej!