Pomagamy z sercem i z ochotą !

Czas przedświąteczny obfituje w różne akcje i zbiórki, mające na celu pomoc najbardziej potrzebującym.

Wolontariusze z naszej szkoły chętnie angażują się w różne bezinteresowne działania i są w tym coraz lepsi! Jeszcze sporo zadań do wykonania przed nami, ale już teraz dziękujemy za udział w Zbiórce żywności dla Rodaków na Litwie, która odbyła się w dniach 4 – 08 XI.. Pomimo krótkiego czasu udało się zebrać karton produktów! Cała zebrana żywność, dzięki współpracy z Instytutem Norwida w Myszkowie, jest już w drodze na Litwę. Na specjalne podziękowania za kierowanie całą akcją zasługuje pani Anna Matusewicz oraz uczniowie w nią zaangażowani: Julia Gryl (3BP2), Zosia Stanek (1c), Martyna Misiak (1c), Bartosz Gładzik (2A ), Mateusz Siegmund (3MAT1), Piotr Koźmiński (3BP2), Jakub Noszczyk (3BP2).

Kolejną szkolną akcją charytatywną była sprzedaż “Świątecznych Kartek Dobroczynnych” na rzecz Stowarzyszenia Sursum Corda. Dzięki hojności, zarówno uczniów jak i nauczycieli z naszej szkoły, udało się rozprowadzić wszystkie świąteczne kartki!!!

Podziękowania dla Oliwii Mróz i Marcela Walentka z kl. III bch za pomoc!