PROJEKT PARTNERA NASZEGO LICEUM – UE W KATOWICACH

NewsyMożliwość komentowania PROJEKT PARTNERA NASZEGO LICEUM – UE W KATOWICACH została wyłączona

Mając na względzie zawarte porozumienie o współpracy między naszymi instytucjami, zwracamy się z prośbą o pomoc w realizacji projektu realizowanego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Centrum Badań i Rozwoju, jednostka badawcza Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, realizuje badania wśród pełnoletnich uczniów, badając ich postawy wobec wykorzystania technologii w byciu ekologicznym.

Ankieta jest dostępna pod linkiem:

Wypełnienie ankiety zajmuje zaledwie kilka minut. Badania prowadzimy do niedzieli, 25 kwietnia br.

Nie pytamy w ankiecie o żadne dane wrażliwe, projekt jest realizowany z zachowaniem wszelkich akademickich norm prowadzenia badań.

W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.