Promocja zdrowia – wf inaczej

NewsyMożliwość komentowania Promocja zdrowia – wf inaczej została wyłączona

Podczas lekcji wychowania fizycznego odbywających się w szkole nauczyciele i uczniowie zazwyczaj nie mają szansy na zrealizowanie dodatkowego materiału wymagającego specjalistycznego sprzętu lub odpowiednich warunków. Możliwość na to stwarza przykładowo Park Trampolin Jumpmax, do którego ósmego października zostało zorganizowane wyjście w ramach promocji zdrowia – „WF Inaczej”.

Była to nietypowa lekcja wf-u zorganizowana przez Panią Agnieszkę Morawską. Tego typu zajęcia umożliwiły uczniom trening w miejscu przystosowanym do bardziej niebezpiecznych i zaawansowanych ćwiczeń pod okiem profesjonalnych trenerów chętnych do udzielenia pomocy. Każdy uczeń miał okazję rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności i nabyć wiele nowych.

Zajęcia w Parku Trampolin nie narzucały nikomu zakresu ćwiczeń, które musiał wykonać, pozwalały każdemu na indywidualny trening według własnego uznania. Wyjście to było połączeniem rozrywki i przyjemności z nauką i treningiem. Bez wątpienia po zakończeniu tak fantastycznej lekcji na twarzy każdego widniał promienny uśmiech.

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress