NewsyMożliwość komentowania Rewitalizacja skweru przy Placu Zillingera oraz budowa monitorowanego parkingu przy hali gimnastycznej została wyłączona

Szanowni Państwo,

serdecznie prosimy o oddawanie głosów na nasz projekt „Rewitalizacja skweru przy Placu Zillingera oraz budowa monitorowanego parkingu przy hali gimnastycznej”, który należy do Strefy edukacji Budżetu Obywatelskiego w Sosnowcu.

Głosować można pod tym linkiem (klikając w przycisk głosuję).

Dziękujemy! Będziemy również wdzięczni za udostępnianie wiadomości na swoich kanałach Social Media i zachęcania bliskich i znajomych do głosowania.

Z Waszą pomocą projekt może dojść do skutku. Wierzymy, że jesteśmy w stanie osiągnąć nasz wspólny cel!

plakat1

Większe zdjęcia projektu są dostępne w naszej Galerii.

Zasady głosowania:

1. Każdy  ma do dyspozycji DWA GŁOSY: jeden na projekt z Lokalnej Strefy
Konsultacyjnej, jeden na projekt ze Strefy Edukacji (szkolnej lub przedszkolnej).

2. Głos oddaje się poprzez postawienie znaku „X” przy wybranym projekcie.

3. W przypadku głosowania drogą elektroniczną podpis własnoręczny nie jest wymagany.

4. Głosowanie jest jawne, a każdy mieszkaniec biorący udział w głosowaniu oświadcza,
że dane które zostały zawarte na karcie do głosowania są zgodne ze stanem faktycznym.

5. Każdy mieszkaniec może głosować na projekty z terenu całego miasta, ale tylko raz

6. Oświadczenie należy czytelnie podpisać imieniem i nazwiskiem.
UWAGA! Rodzice głosującej osoby małoletniej muszą podpisać oświadczenie