SIATKARKI STASZICA ZAJĘŁY I MIEJSCE W GRUPIE

Dnia 24 stycznia 2019 w naszej szkole odbyły się eliminacje grupowe Mistrzostw Sosnowca w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Iv Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica zajęło I miejsce. Szkołę reprezentowały następujące uczennice:

MAGDALENA WYRWAŁ – KAPITAN
ALEKSANDRA KRUŻ
MARTYNA TASZAKOWSKA
EMILIA HORZELA
KLAUDIA ZBRUK
ALEKSANDRA LESIAK
JULIA CIEŚLIK
KAMILA SUŁKOWSKA
IZABELA WYDERKA
KAMILA KLIMEK
PAULINA JĘDRYCHOWSKA
DOMINIKA DENISZ
ALICJA PILECKA
ANNA DZIEDZIC
NATALIA RÓŻYCKA

Pierwszy mecz odbył się pomiędzy gośćmi II Liceum Ogólnokształcącym im. E. Plater a Liceum Policyjnym AS i zakończył się wynikiem 2:0 (25:11, 25:15) dla Plateranek. Drugi mecz zakończył się wygraną dla IV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica wynikiem 2:0 (25:8, 25:9). Przegrany zespół z Liceum Policyjnego AS zakończył zawody na III miejscu w grupie. Trzeci najbardziej emocjonujący mecz między Plater a Staszicem zakończył się również wynikiem 2:0 dla naszej szkoły (25:15, 25:23). I dzięki tej wygranej Staszicanki uplasowały się na I miejscu. Dziewczęta zagrają w finale mistrzostw Sosnowca.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA.
IZABELA BAŁTRUKIEWICZ

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.