SPOTKANIE WOLONTARIUSZY

NewsyMożliwość komentowania  SPOTKANIE WOLONTARIUSZY została wyłączona

W dniu 8.11 członkowie szkolnego wolontariatu z pierwszych klas licealnych mieli zaszczyt wziąć udział w akademii z okazji obchodów Dnia Papieskiego w ZSS nr 4 w Sosnowcu. Po tygodniach prób nadszedł dzień występu. Podopieczni szkoły i nasi uczniowie wykonali kilka tańców do choreografii autorstwa pani Doroty Motyl, której należą się szczególne wyrazy uznania. Podczas akademii usłyszeliśmy m.in. hymn ŚDM „Błogosławieni miłosierni” oraz znany wszystkim utwór Arki Noego „Święty uśmiechnięty”. W przerwach między kolejnymi tańcami mogliśmy usłyszeć fragmenty wystąpień św. Jana Pawła II. Gorąco dziękujemy Pani Dyrektor ZSS nr 4 za wspaniałą atmosferę i gościnność.

Krzysztof Szuliński

I ten czas dzielony z drugim człowiekiem – pełnym marzeń i  pasji…Wychodzić naprzeciw tym wspólnym chwilom, pełnym tajemnicy i radości, pobyć ze sobą, tak zwyczajnie, po prostu.
Dziękuję Wolontariuszom z klas pierwszych za te nasze wspólne spotkania i zapraszamy już na następne, tym razem w murach naszej szkoły – 28 listopada, w ramach Staszicowskiego Tygodnia Tolerancji.

Anna Matusewicz

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress