STASZIC PODWÓJNYM MISTRZEM ŚLĄSKA W PRZEŁAJACH!

We wtorek, 09.05.2017, odbyły się w Mysłowicach Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych, w których nasi chłopcy, startujący w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, spisali się REWELACYJNIE! Zarówno w kategorii indywidualnej, jak i drużynowej zajęli I miejsca.

I miejsce wybiegał MATEUSZ SEMPER, zdobywając tytuł INDYWIDUALNEGO MISTRZA ŚLĄSKA. Również inni reprezentanci szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując miejsca, które w końcowej klasyfikacji dały nam I miejsce i tytuł DRUŻYNOWEGO MISTRZA ŚLĄSKA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

SKŁAD DRUŻYNY MISTRZÓW ŚLĄSKA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2017:

MATEUSZ SEMPER – 2MAT1
BARTEK GŁOWACKI – 2MAT1
ARTUR WALOTEK – 2MAT2
OSKAR STOBIENIECKI – 1HUM
JAKUB STANISZEWSKI – 1MAT2
KRZYSZTOF SZOT – 1MAT1

Wielkie gratulacje dla uczniów startujących w tym biegu za wynik, który osiągnęli, gdyż jest to najlepszy wynik w historii szkoły w biegach przełajowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Wynik i wysiłek naszych chłopaków w tych zawodach trzeba szczególnie docenić z powodu niekorzystnych warunków pogodowych panujących w tym dniu.

mgr Piotr Grabowski

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.