STASZICACKI UCZESTNICZYLI W PROJEKCIE POLSKA TAŃCZY

Od 16 do 20 grudnia uczniowie naszej szkoły realizowali projekt społeczny ,,Polska Tańczy” projekt realizowany za pomocą platformy Zwolnieni z Teorii. Zespół z uczniów z klasy 1g, a jednocześnie utytułowanych tancerzy w składzie : Amelia Hoppe, Paulina Drab i Michał Muller, przeprowadzili serię warsztatów tanecznych mających na celu wprowadzenie do naszego życia więcej ruchu i uśmiechu, zredukowanie wszechobecnego pośpiechu oraz szerzenie popularności tańca sportowego. Projekt dopiero startuje, ale cieszy się dużym zainteresowaniem i już udało nam się przeprowadzić warsztaty z łącznie ponad 200 osobami. Ich dużym osiągnięciem jest zaplanowana i zatwierdzona seria warsztatów w dużej, polskiej korporacji. Dodatkowo planują odbycie wywiadu w jednej z lokalnych stacji radiowych.

W naszej szkole uczniowie prawie wszystkich klas mieli możliwość poznać podstawowe kroki i choreografię tańców towarzyskich i współczesnych. Wszyscy chętnie się uczyli i z każdych zajęć wychodzili zmęczeni ale z wielkim uśmiechem.

Polska Tańczy razem z nami!

Gratulujemy prowadzącym i dziękujemy za pozytywną energię 🙂

Serdecznie zapraszamy do przeglądania relacji z wydarzenia.