SUKCESY W BADMINTONIE DZIEWCZĄT Z GIMNAZJUM

ZŁOTO w Rejonie

BRĄZ w Półfinale Wojewódzkim

24 kwietnia odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym. Nasze gimnazjum reprezentowały:
Katarzyna Korus 2ga
Magdalena Wyrwał 3ga
Dominika Denisz 3ga rezerwowa

Dziewczęta po emocjonujących meczach z drużynami z Jaworzna, wygrywając każdego seta w singlach i deblach, nie dały rywalkom szans i zdobyły Pierwsze Miejsce w Rejonie.

Nie mając czasu na odpoczynek i regenerację, już następnego dnia musiały stanąć na boisku, chwycić rakiety i zagrać w półfinale Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego. Emocjom nie było końca, mecze punkt za punkt, wyrównane zmagania z drużynami z Pilicy, Olsztyna i Dąbrowy Górniczej to była prawdziwa walka o każdego seta.

Ostatecznie nasza drużyna zdobyła brązowy medal – to ogromny sukces naszych zawodniczek, wielkie gratulacje, BRAWO dziewczynki 🙂

Wioleta Garnik

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.