ŚWIĘTO EDUKACJI OKAZJĄ DO WRĘCZENIA NAGRÓD

16 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych odbył się niezwykły koncert, podczas którego przedstawiciele władz miasta wręczyli nauczycielom nagrody i wyróżnienia. Za swoją pracę dydaktyczną i wychowawczą Nagrodą Prezydenta Miasta zostały uhonorowane aż dwie nauczycielki z naszej szkoły: dr Ewa Mróz (biologia) i mgr Aleksandra Kiełtucka (język angielski). Wyróżnieni Nagrodą Ministra Edukacji nauczyciele historii: mgr Sławomira Dziewięcka i dr Paweł Matyszkiewicz otrzymali listy gratulacyjne. Na koniec uroczystości zastępca Prezydenta Miasta Zbigniew Byszewski podziękował nauczycielom za nieustające zaangażowanie i pasję oraz codzienne budowanie relacji z uczniami.