NewsyMożliwość komentowania Szkolny Konkurs Recytatorski Twórczości Literackiej Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II została wyłączona

Konkurs w tym roku nosi tytuł „Miłość mi wszystko wyjaśniła” i jest organizowany z okazji XX Dnia Papieskiego – „Totus Tuus” 2020. Odbędzie się w naszej szkole 16 października – w kolejną rocznicę wyboru papieża-Polaka na Stolicę Piotrową.

Wasze zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 11 października; zapisy u p. Anny Matusewicz, p. Michała Orczyka, p. Zuzanny Podlasko (biblioteka) lub Zuzanny Ciołczyk z kl. 2h (osobiście lub poprzez dziennik elektroniczny).

Do recytacji trzeba przygotować jeden dowolnie wybrany utwór poetycki lub fragment dramatu Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II.

Eliminacje i wstępne przesłuchanie odbędą się 12 października o godz. 8.00 w sali nr 7.

Zachęcamy do udziału! Zwycięzców czekają oceny, uwagi pozytywne i upominki rzeczowe!