TAK – WOLONTARIUSZE ZE STASZICA PO RAZ KOLEJNY POMAGALI!

NewsyMożliwość komentowania TAK – WOLONTARIUSZE ZE STASZICA PO RAZ KOLEJNY POMAGALI! została wyłączona

W sobotę 30 marca wolontariusze ze Staszica stawili się w sklepie Biedronka i zachęcali klientów tego dyskontu do udziału w ogólnopolskiej zbiórce żywności z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwej w przechowywaniu. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i hojności darczyńców zebraliśmy kilka wózków przeróżnych produktów. Za pomocą prostego gestu możemy pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w trudnej sytuacji, że nie są sami. Caritas pragnie na święta dotrzeć z pomocą do jak największej liczby osób niedożywionych i żyjących w ubóstwie, aby każdy mógł cieszyć się wielkanocnym śniadaniem.

Zmęczeni ale szczęśliwi nasi uczniowie wieczorem mogli przekazać żywność placówce Caritas.
W akcję zaangażowali się: Aleksandra Hetmańczyk, Sara Łudzeń, Dominika Puto, Ewa Siemieniec, Ada Wąwoźny Antoni Dybek, Szymon Piwkowski, Jakub Szafranek, Igor Oczkiewicz, uczniowie liceum, oraz gimnazjaliści: Rafał Zarzycki, Marek Doliński, Mikołaj Grodecki, Błażej Błoch, Aleksandra Skwiot, Oliwia Grałek, Maciej Gawlik, Aleksandra Swoboda, Oliwier Maj, Bartosz Wiorek, Oskar Cierniak. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszych koordynatorek Pani Wiolety Garnik i Pani Anny Matusewicz.

Dziękujemy za wsparcie!