Tydzień Tolerancji – spotkanie z uczniami ze „Szkoły życia”

Motywem przewodnim w „Staszicu” w mijającym tygodniu była bardzo ważna i aktualna kwestia – tolerancja. Jednym z wydarzeń, składających się na tę akcję, była wizyta w naszej szkole młodzieży z Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 wraz z opiekunami. W poniedziałek mieliśmy przyjemność gościć grupę naszych rówieśników w ramach projektu szkolnego wolontariatu „Szkoła życia”. To dzięki ich pomocy powstały dekoracje ozdabiające wejście do szkoły. Odwiedzinom towarzyszyło częstowanie gości wypiekami przygotowanymi przez „staszicaków” oraz tańce i zabawy przy akompaniamencie świątecznych piosenek. To dzięki akcjom takim jak ta stajemy się bardziej tolerancyjni, poszerzamy swoje horyzonty i kształtujemy światopogląd.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.