UROCZYSTE POŻEGNANIE KLASY III GIMNAZJUM

NewsyMożliwość komentowania UROCZYSTE POŻEGNANIE KLASY III GIMNAZJUM została wyłączona

Trzy lata nauki w Gimnazjum im. Stanisława Staszica to naprawdę piękny czas. Niestety, wszystko co piękne, szybko się kończy. Z tym poczuciem przemijalności mierzymy się bardzo często, a zakończenie kolejnego etapu edukacyjnego uświadamia nam to dotkliwie.

Pełni nostalgii, wspomnień, wzruszeń zapraszamy na uroczystość pożegnania klasy III Gimnazjalnej, która odbędzie się 23 czerwca (czwartek) o godz. 16.00. na małej sali gimnastycznej. Uroczystość, połączona z nagrodzeniem wybitnych osobowości tej klasy, będzie okazją do podsumowań, refleksji, retrospekcji. Zapraszamy Dyrekcję Szkoły, Szanownych Nauczycieli, Uczniów Gimnazjum, a w szczególności Rodziców naszych wyjątkowych Absolwentów. Gwarantujemy sporą porcję wzruszeń!!!