Wielki koncert charytatywny połączonych sił muzyczno – rozrywkowych „Staszica” i „Korczaka”

NewsyMożliwość komentowania Wielki koncert charytatywny połączonych sił muzyczno – rozrywkowych „Staszica” i „Korczaka” została wyłączona

5 stycznia 2016 r. o godz. 18.00 w Sali Koncertowej „Muza” w Sosnowcu w ramach miejskiego projektu CitiPart odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony będzie na rzecz podopiecznych Miejskiego Hospicjum im. św. Tomasza. W koncercie wystąpią uczniowie i niedawni absolwenci IV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica i VI Liceum Ogólnokształcącego im. J. Korczaka.

„Staszicowska” część koncertu, wypełniona polską i światową muzyką reprezentującą różne epoki i style muzyczne, będzie miała zdecydowanie taneczny i karnawałowy charakter.
Wystąpią staszicowskie gwiazdy: Sawa Bańka, Ania Lis, Gosia Szczepek, Zosia Narowska, Karol Mokrzycki, Oskar Strumiński, Wiktor Nogajczyk, Adam Stano, Miłosz Maj. A zatańczą: Kinga Kraska i Sylwia Wardyń z partnerami oraz Michał Duda i Łukasz Urbankiewicz z partnerkami.

Zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętny los ludzi w potrzebie, wszystkich filantropów, darczyńców i ludzi dobrej woli.

Zapraszamy też wszystkich chętnych do karnawałowej zabawy, by połączyli przyjemne z pożytecznym. By połączyli rozrywkę z pomocą bliźniemu.

Biletami wstępu są cegiełki w cenie od 10 zł.

Do zobaczenia w „Muzie” 5 stycznia o 18.00 !!!

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress