Wigilia w domu dziecka

A było to 19 grudnia Roku Pańskiego 2017

Pragniemy serdecznie podziękować Zespołowi Opiekuńczo-Wychowawczemu nr 1 w Sosnowcu za kolejne zaproszenie i spędzony na terenie ośrodka czas Wigilii razem z podopiecznymi, pracownikami, opiekunami, panią Dyrektor oraz zaproszonymi gośćmi.

Nasi licealiści z zespołu muzycznego pod opieką prof. Agnieszki Morawskiej w składzie: Ania Godoń (1BP1), Zuzia Haberka (1BCH), Kamila Burda (1BCH), Piotr Koźmiński (1BP2), Bartosz Krajewski (1BP2), Tymek Masarczyk (1BP2), Ala Padula (1BP2), Kamila Sułkowska (1BP2), Michał Stefanik (1MAT2), Sara Łudzeń (2BC1), Kasia Jurasz (2BC1), Emilka Głowa (3GB), Marysia Jabłońska (3GB) – mieli przyjemność wspólnie kolędować i przebywać w to wyjątkowe wtorkowe popołudnie razem z przybyłymi na tę uroczystość.

Do podopiecznych ośrodka nasi uczniowie przyszli nie tylko z kolędami, ale również z przedstawieniem teatralnym – „Etiudą jasełkową”, w której wystąpili uczniowie klas 2GA i 2GC pod kierunkiem profesjonalnego reżysera prof. Tomasza Ciocha. Gratulujemy zaangażowania i poświęconego czasu!

P.S. Ja ze swej strony pragnę podziękować całemu zespołowi muzycznemu (niektórzy nie mogli być z przyczyn od nich niezależnych) za wkład pracy i kawał „śpiewającego serducha”.

Agnieszka Morawska

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress