Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej „Śpiewam Tobie Polsko”

W dniu 30 października 2018 r. IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica wspólnie z innymi instytucjami współorganizowało Finał Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej „Śpiewam Tobie Polsko”, który odbył się w Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu. Z dumą i radością patrzyliśmy na uczniów klasy 2MAT1, którzy w profesjonalny sposób witali prawie trzydzieści zespołów wokalno-instrumentalnych z całego województwa śląskiego, obsługiwali recepcję, szatnię, prowadzili uczestników do sali rozśpiewania, instruowali o kolejnych etapach finału konkursu. Wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku. Wcześniejsze próby i podział ról pozwoliły uczniom klasy 2MAT1 wykazać się organizacyjnymi talentami.

Galerię zdjęć z wydarzenia można obejrzeć na profilu Facebook „Radosna szkoła. Staszic oczami nauczyciela”