ZAJĘLIŚMY 1 MIEJSCE W KONKURSIE KRYTYCZNEGO MYŚLENIA

Zawędrowaliśmy do Googla !!!

29 maja stworzyliśmy dwie drużyny i wzięliśmy udział w ogólnopolskim konkursie „Cogito 21 – konkurs krytycznego myślenia”, którego organizatorami było Centrum Innowacyjne Edukacji Navigo oraz siedziba Google we Wrocławiu.

Konkurs dotyczył głównie umiejętności szybkiego i skutecznego wyszukiwania informacji oraz sprawdzania wiarygodności źródeł, dokumentów i informacji, do których mamy nieograniczony dostęp każdego dnia. Odpowiedzi musieliśmy zawrzeć w 2-minutowym filmiku.

Nasza drużyna w składzie Julia Gruca, Maja Szrubarczyk, Igor Tomecki ( II MAT1) oraz Grzegorz Płóciennik(I MAT1) zajęła pierwsze miejsce!!!

Nagrodą, jak się okazało, jest wywiad w radiu Wrocław oraz zwiedzanie siedziby Google we Wrocławiu. Wróciliśmy zadowoleni nie tylko z wygranej, ale także ze wspaniałego doświadczenia, dnia spędzonego we Wrocławiu, przyjaznej atmosfery wewnątrz drużyny oraz drobnej, ale prestiżowej pamiątki w postaci imiennego identyfikatora Google!!! Już nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu do Wrocławia…

© Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 w Sosnowcu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress